1 Aylık Online Diyet
100TL
Kişiye özel online takipli diyet programı
Kişiye özel yemek tarifleri
Kişiye özel sağlıklı atıştırmalık ve tatlı tarifleri
7/24 motivasyon
Haftalık kilo kaybı/Kilo alımı
Haftalık yeni diyet listesi
6 Aylık Online Diyet
500TL
Kişiye özel online takipli diyet programı
Kişiye özel yemek tarifleri
Kişiye özel sağlıklı atıştırmalık ve tatlı tarifleri
7/24 motivasyon
Haftalık kilo kaybı/Kilo Alımı
Haftalık yeni diyet listesi

Online Diyet Nedir?

Online diyet, işte çalışan veya günlük yaşantısından kendine vakit ayıramayan bireyler için yaşamını kolaylaştıracak harika bir fırsat. Online diyet, bu iş için eğitim alan kişiler tarafından yapılan, sağlıklı bir diyet hizmetidir. Diyetisyen ile bizzat görüşmeye vakit ayıramayanlar için mutlaka denenmesi gereken bir şey. Beslenme alışkanlıklarınıza engel olamıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Online Diyet Nasıl Olur?

Online diyet, bu işin eğitimini almış kişiler tarafından gerçekleştirilebilecek bir hizmettir. Online diyet hizmetinde, kişinin gerekli sağlık durumu, kan değerleri, hastalığı olup olmadığı, kilo boy ve yağ oranı gibi çeşitli bilgileri alındıktan sonra, kişiye özel gerçekleştirilebileceğini unutmayın. Online diyette, kişiden gerekli bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde alınması durumunda, kişiye özel haftalık olarak bir diyet listesi yazılmakta ve bu listeye uyulup uyulmadığı düzenli takip edilmektedir. Kişiler online diyette, sevmediği besinleri söylemeleri durumunda, aperatif yiyecekler tavsiye edilerek, liste ona göre değişiklik gösterecektir. Örneğin; markana bir karbonhidrat olup, makarna sevmemeniz durumunda yerine alternatif bir karbonhidrat ürünü eklenecektir.

Online Diyette Zayıflar mıyım?

Online diyette kesin ama kesin zayıflarsınız. Online diyette zayıflayabilmeniz için, diyetisyen arkadaşımızın size ilettiği listeye bizzat dikkat etmeli ve hepsine tek tek uygulamalısınız. Diyetisyen arkadaşımızın size ileteceği listeye uyum sağlanmaz ise, zayıflama durumu gerçekleşmeyecektir.

Online Diyette Kilo Alır mıyım?

Online diyette kesin ama kesin kilo alırsınız. Online diyette kilo alabilmeniz için, diyetisyen arkadaşımızın size ilettiği listeye bizzat dikkat etmeli ve hepsine tek tek uygulamalısınız. Diyetisyen arkadaşımızın size ileteceği listeye uyum sağlanmaz ise, kilo alma durumu gerçekleşmeyecektir.

Online Diyette Sağlıklı Bir Şekilde Zayıflar mıyım?

Online diyet programımızda, kesin ama kesin sağlıklı bir şekilde zayıflama gerçekleştirirsiniz. Diyetisyen arkadaşlarımızın size özel oluşturduğu diyet listesi, tamamı ile kişinin sağlığı dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir. Kişi zayıflama işlevini, sağlıklı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Online Diyette Sağlıklı Bir Şekilde Kilo Alır mıyım?

Online diyet programımızda, kesin ama kesin sağlıklı bir şekilde kilo alma durumu gerçekleştirirsiniz. Diyetisyen arkadaşlarımızın size özel oluşturduğu diyet listesi, tamamı ile kişinin sağlığı dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir. Kişi kilo alma işlevini, sağlıklı bir şekilde gerçekleştirecektir.